Bezoekers over de voorstelling:
Mieke Chatrou, voormalig directeur Cultuur Contact: "Wat een niveau, wat een passie! Ik heb ongelofelijk genoten. Prachtige voorstelling waarbij alles klopt! Wat een kwaliteit. Chapeau voor alle betrokkenen."
Wethouder Boetzkes: "Vanavond samen met Tessa genoten van de theatervoorstelling “Het Huis van Bernarda Alba” in het Annatheater. Een super leuke voorstelling, met veel talent en overtuiging op het podium. Dit waren geen amateurs maar beginnende professionals"
Marthe Renders: "En wat is het een fantastische voorstelling! Prachtige bewerking van een toch al indringend verhaal, en lekker feministisch. We hebben er van genoten."
Een bezoeker: "Bernarda Alba is zo'n geweldig stuk, machtig en op elk moment zit je op het puntje van je stoel."
Kom je kijken? We spelen nog 4 keer vanaf aanstaande donderdag.
Er zijn nog een aantal kaarten.

Laatst gewijzigd op: 06-10-2026 22:49