Houd jij van theater en ben je graag creatief met taal? Dan is deze vacature misschien wel jouw podium achter de schermen.
Digitale gastheer/vrouw
Social media zijn belangrijk voor het Annatheater. Jij zorgt ervoor dat mensen weten wat we doen. Jij vind het leuk om creatieve teksten te schrijven en bent een held in de Nederlandse taal.
Wat vragen we van je?
Jij bent enthousiast en minimaal 16 jaar oud. Jij bent verantwoordelijk voor het schrijven van teksten voor onze social media kanalen. Teksten, foto’s en filmpjes worden aangeleverd, maar we staan er natuurlijk ook voor open als jij zelf wil fotograferen of filmen. Je bent minimaal 3 uur per week beschikbaar. In de zomervakantie is er nauwelijks werk, maar als er voorstellingen zijn, heb je meer dan 3 uur nodig.
Wat bieden we je?
Wij zijn actief op
Vragen of direct solliciteren? Neem contact op met
Kim van Zwietering - 06 23 67 82 90 - info@annatheater.nl

Laatst gewijzigd op: 21-09-2026 16:45