Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Lessen seizoen 2023/2024

Lessen seizoen 2023/2024

Gratis proeflessen vanaf 13 september!

Wil je een keer een proefles volgen? Meld je hier aan!

Lessen seizoen 2023/2024
De lessen worden gegeven op woensdag en donderdag. 

Woensdag: 
Kinderen 11 t/m 13 jaar: 16.30 tot 18.00 uur
Jongeren vanaf 13 jaar: 18.15 tot 19.45 uur

Donderdag:
Kinderen 6 t/m 10 jaar: 16.00 tot 17.00 uur
Kinderen gevorderden 8 t/m 12 jaar: 17.15 tot 18.45 uur
Productiegroep: 19.00 tot 21.00 uur

Onze Jeugdtheaterschool is een plek waar kinderen en jongeren van alle leeftijden op verschillende niveaus acteerlessen kunnen volgen.. Altijd al toneel willen leren spelen? Of speel je al toneel en wil je meer? Kom dan naar het Annatheater waar je onder leiding van de doorgewinterde en enthousiaste theaterdocente en regisseuse Lavínia Germano het acteren onder de knie krijgt!

Wil uw kind graag op toneelles bij Jeugdtheaterschool Annatheater maar kunt u geen contributie betalen? Neem contact met ons op.

 

Cursusopbouw

Tijdens het eerste deel van het seizoen (september t/m december) ligt het accent op het leren en ontwikkelen van theatrale vaardigheden. In december zijn er open lessen en vanaf januari wordt er naar een voorstelling toe gewerkt voor het toneelweekend “Anna Presenteert” .Bij toneelspelen hoort natuurlijk publiek!

Ben je gek op theater en wil je meer? Doe dan auditie voor Anna Producties.

Onze Jeugdtheaterschool krijgt voor 2 jaar impulsgelden van de Provincie Noord Brabant. Daarmee kunnen we in het volgende seizoen behalve toneellessen ook stem- en bewegingslessen binnen onze cursussen aanbieden. 

Lovend artikel over onze Jeugdtheaterschool van John van der Sanden in MEST, hét online platform voor cultuur in Noord-Brabant. Klik hier om het artikel te lezen.


Laatst gewijzigd op: 26-03-2024 12:02