Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Wij wensen alle Annafans fijne feestdagen en een gezond 2022!

Wij wensen alle Annafans fijne feestdagen en een gezond 2022!

Beste Annafans,

Wat een jaar! Ondanks alle afgelaste activiteiten hebben we toch veel kunnen doen in 2021. Anna Presenteert, de voorstellingen van onze Jeugdtheaterschool hebben we uiteindelijk in juli toch kunnen laten doorgaan. We hebben online en buiten (brrrr) les gegeven en gerepeteerd. Assepoester, de theatervoorstelling van “Anna Producties”, de productiegroep van onze Jeugdtheaterschool die haar 15-jarig bestaan vierde, is een groot succes geweest. Lees hier de recensie van het Eindhovens Dagblad. Het prijswinnende duo Sonja en Hendrik hebben de voorstelling “Om de hoek woont een struik” bij ons gemaakt. Het NRC kopte: “Hoogtepunt van de openingsweek van Tweetakt is het beeldende ‘Om de hoek woont een struik’: een poëtische en feestelijke objecttheatervoorstelling voor alle leeftijden.”

Met steun van het rijk en van de gemeente Helmond hebben we financieel kunnen overleven. Van de provincie Noord-Brabant heeft onze Jeugdtheaterschool voor 2 jaar impulsgelden gekregen. Een teken dat de kwaliteit ervan gezien en gewaardeerd worden. We kunnen terugkijken op een bijzonder en toch vruchtbaar jaar.

Het Annatheater is niet kapot te krijgen!

We willen alle Annafans die op ons gestemd hebben bij de ClubSupport Campagne van de Rabobank bedanken.

We wensen u fijne feestdagen en een goed en gezond 2022!

 


Laatst gewijzigd op: 20-12-2021 23:34