Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Annatheater weer open!

Annatheater weer open!

Vanaf volgende week zijn er weer lessen in onze prachtige zaal!

Begin juni gaan de deuren van het Annatheater weer open. De lessen van onze Jeugdtheaterschool worden niet meer online gegeven maar weer in het Annatheater zelf. Leerlingen en docent zijn er erg blij mee. Docent Lavínia Germano: “De online lessen zijn erg goed geweest om heel gericht aandacht te besteden aan de toneelteksten. We zijn namelijk met vier toneelstukken bezig voor Anna Presenteert, de afsluitende voorstellingen van onze Jeugdtheaterschool. Zowel de leerlingen als ik kunnen niet wachten om elkaar weer in levende lijve te zien en de stukken voor Anna Presenteert op het podium te kunnen repeteren. Het is een hele uitdaging om met jongeren mis en scènes voor toneel te bedenken met 1½ meter afstand! Het resultaat is begin juli te zien in de grote zaal van het Annatheater.”

De fameuze jongeren productiegroep van Jeugdtheaterschool Annatheater repeteert op dit moment het Griekse toneelstuk “Antigone”. Dit toneelstuk gaat begin oktober in première.

Voor informatie over onze Jeugdtheaterschool klik hier.

 


Laatst gewijzigd op: 29-05-2020 19:51