IN DE BAN VAN RICHARD
 

OP 8, 9, 14, 15 EN 16 OKTOBER 2016 TE ZIEN

 
Voor iedereen vanaf 10 jaar 
 
Kom kijken naar de prachtige voorstelling "In de ban van Richard". Een bewerking van het toneelstuk "The tragedy of King Richard the Third" van Shakespeare.”, een bloedstollende tragedie die met met passie en humor door 11 talenvolle jongeren van de productiegroep van onze Jeugdtheaterschool gespeeld wordt.  
 
De meeste jongeren van onze productiegroep zijn gezamenlijk geschoold op onze Jeugdtheaterschool. Het is een hechte groep die nergens bang voor is en zich kwetsbaar durft op te stellen. Daarnaast worden onze producties steevast begeleid door professionele volwassenen betreft regie, decor, licht en kostuums. Het publiek wordt verrast met een voorstelling die kinderen, jongeren en volwassenen moeiteloos weet te boeien van begin tot eind.  
Klik hier voor de flyer. Klik hier om kaartjes te bestellen. 
  

Laatst gewijzigd: 17-08-2017  18:09
Terug naar hoofdpagina Terug naar boven
Kaarten bestellen


Jeugdtheaterschool Annatheater aanbod 2019/2020. Kom in januari een gratis proefles volgen.


Expositie Vincent van Ojen in De Wieger


Zie reacties op "Yvonne Prinses van Bourgondië"


Jeugdtheaterschool Annatheater won de prijs van beste toneelstuk en beste acteur op het Kicke Festival Eindhoven 2019


Anna Presenteert 2019 was super mooi en wat hebben ze goed gespeeld.


Agenda Seizoen 2019/2020


Anna Presenteert 2018 sprookjesachtig mooi!


"Young Hearts" productiegroep Jeugdtheaterschool was WOW!


Productiegroep Jeugdtheaterschool wint Brabantse theaterprijs!


Maak kennis met het Annatheater


Pijl   volg ons
 
Twitter   Facebook   Instagram   Volg ons via onze nieuwsbrief  
           

© Annatheater Helmond 2019 - Powered By iVidMedia Webdesign < Twee Snoeken - Privacy Verklaring