Toneellessen, Acteerlessen, cursus toneelspelen in het Annatheater Helmond!

Toneellessen, Acteerlessen, cursus toneelspelen in het Annatheater Helmond!

Gratis proeflessen vanaf 15 maart 2021!

Een film van Yasemin Kevser. 

 

Lovend artikel over onze Jeugdtheatershool van John van der Sanden in MEST, hét online platform voor cultuur in Noord-Brabant

Klik hier om het artikel te lezen.

 

Gratis proeflessen

Op het toneel kun je van alles beleven. Je fantasie gebruiken om allerlei spannende, gekke en onverwachte situaties te beleven. Het is niet alleen ontzettend leuk om toneel te spelen, je leert ook een heleboel. Altijd al op de planken willen staan? Kom vanaf 20 september 2021 gratis een proefles volgen! 

 

Audities voor “Anna Producties” op vrijdag 2 juli 

voor jongeren met spelervaring

Jeugdtheaterschool Annatheater houdt op vrijdag 2 juli audities voor de theaterproductie die begin oktober 2022 in première zal gaan. Anna Producties, de productiekern van jongeren, repeteert op dit moment de voorstelling “Assepoester” dat in oktober 2021 in het Annatheater in première zal gaan. Voor de productie 2021/2022 zoeken we nu al spelers. Ben jij gek op theater en niet van het podium weg te slaan? Wil jij graag meedoen in een theatervoorstelling? In deze groep krijg je de mogelijkheid om je talent te laten zien en te ontwikkelen. Bovendien leer je een heleboel over het vak acteren! 
De repetities zijn vanaf 11 november 2021 elke donderdag  van 19.00 tot 21.00 uur en een aantal keren in het weekeinde.

Heb je interesse? Neem contact op met Lavínia Germano, laviniagermano@annatheater.nl of bel: 06-44369288.
 

Op de Planken met Anna

Als je wilt weten of toneelspelen iets voor je is kun je ook mee doen met "Op de Planken met Anna" op een nader te bepalen datum.. We zouden deze activiteit in de kerstvakantie organiseren maar door de coronamaatregelen is dit niet meer mogelijk. Houd onze website in de gaten. Tijdens "Op de Planken met Anna" maken we in twee dagen een voorstelling. Doe je mee? Klik hier voor meer informatie. 

CURSUSAANBOD 2020/2021: De lestijden vindt u hieronder. Zie hier ons aanbod. Download hier het inschrijfformulier. 

Ook als je deze informatie later in het seizoen leest: vaker kun je nog instromen.

Seizoen 2020/2021
De lessen worden gegeven op woensdag en donderdag.

Woensdag: 
Kinderen 11 t/m 13 jaar: 16.30 tot 18.00 uur
Jongeren vanaf 13 jaar: 18.15 tot 19.45 uur

Donderdag:
Kinderen 6 t/m 10 jaar: 16.00 tot 17.00 uur
Kinderen gevorderden 8 t/m 12 jaar: 17.15 tot 18.45 uur
Productiegroep: 19.00 tot 21.00 uur

Cursusgeld in termijnen betalen is mogelijk! Zie ook Stichting Leergeld.

GEÏNTERESSEERD? Neem contact op met Laví­nia Germano, docent Jeugdtheaterschool Annatheater:   
telefoon: 06-44369288 / laviniagermano@annatheater.nl  

De voorstelling "Antigone" van onze productiegroep was een succes. In corona tijd zo'n goede voorstelling op de planken brengen was een prestatie van formaat. Zie hieronder de trailer van de voorstelling. En voor foto's en reacties klik hier

Een film van Marc Engel met muziek van Herman Eising. 

 

*Jeugdtheaterschool Annatheater heeft drie prijzen gewonnen op het Kicke Festival in Eindhoven 2019. Beste toneelstuk, beste acteur en "meest wakkere groep". We zijn erg trots op onze jonge toneelspelers! Klik hier voor het artikel en foto's.

 

*En "Yvonne, Prinses van Bourgondië", de voorstelling van de productiegroep 2018/2019, was ontzettend goed.  Voor reacties van onder anderen theaterprofessionals klik hier.

Trailer" van ""Yvonne, Prinses van Bourgondië". 

Gemaakt door Marc Engel met muziek van Herman Eising.

 

Impressie van de laatste voorstelling "Yvonne Prinses van Bourgondië" op 29 december 2020

Gemaakt door Ton van den Berg

 

Teaser van "As You Like It", een toneelstuk van Shakespeare dat in 2018 door onze productiegroep gespeeld werd. En lees hier de lovende recensie in het ED. 

Gemaakt door Marc Engel.

 

*Anna Presenteert: Onze Jeugdtheaterschool organiseerde als afsluiting van het cursusjaar 2018/2019 op zaterdag 18 en zondag 19 mei "Anna Presenteert". Klik hier om foto's van Anna Presenteert te zien.
 


*Zie reacties van theaterprofessionals op  Young Hearts, de voorstelling van de productiegroep 2016/2017. En zie hieronder de trailer van de voorstelling.

Gemaakt door Yasemin Kevser

 

Filmimpressie van het toneelstuk ''In de ban van Richard", dat zowel de publieks- als de vakjuryprijs gewonnen heeft op het Brabantse Theaterweekeind 2016.  Lees meer over deze prijs

Gemaakt door Yasemin Kevser

 

Filmimpressie van ''Sneeuwwitje", in april 2014 door onze productiegroep opgevoerd.

Gemaakt door Sonja van Ojen 

 

Lees hier het artikel van Nanda van Druenen, moeder van één van onze leerlingen.

 

Lees hier het artikel van Marije Gorris: Leerlingen Jeugdtheaterschool schitteren!


Laatst gewijzigd op: 30-05-2021 21:05